Mutfak

102
Göster:

Kana Dolphin 3 Başlıklı Pratik Sebze Meyve Soyucu

Lütfen Videoyu İzleyiniz.. Farklı sebze ve meyveleri soymak için artık birçok soyucu bulundurmaya son !Muhteşem KANA 3 Başlıklı Soyucu hepsini tek soyucu ile yapabilmeniz için üretildi…Onu bir kere denedikten sonra başka hiçbir soyucuya ihtiyacınız kalmayacak. KANA Dolphin Soyucu’nun paslanmaz süper keskin 3 başlığı ile sebze ve meyveleri soyabilir,dilimleyebilir ve uzun ince Julienne şekiller verebilirsiniz. Paslanmaz süper keskin 3 başlık artık tek soyucuda !..

35,28TL
Vergiler Hariç: 29,90TL

OYSTER All in One Çok Fonksiyonlu Açacak

Kapağını açabilmek için elden ele dolaştırılan, olmadık yollar denenen kavanoz ve konserveler Oyster All in One Multi Opener ile artık saniyeler içerisinde açılıyor.Kapağını açmak istediğiniz kavanozun kapak kısmına Oyster All in One Multi Opener'ı yerleştirip yukarı doğru hafif bir baskı uygulamanız yeterli..Bu sayede kapak esneyerek kavanoz içindeki basıncın dengelenmesini sağlayacak ve kapak kolayca açılacaktır.Oyster All in One Multi Opener ile teneke konserveleri de açmak çok kolay ve güven..

% 0
indirim
24,90TL
Vergiler Hariç: 24,90TL

Oyster Poşet Yapıştırıcı & Oyster Plastic Bag Sealer

OYSTER Hot Seal !!! Mutfağınızın olmazsa olmazı…Birçok poşeti açtıktan sonra ağzını tekrar kapamak mümkün değildir. Her ne kadar poşetin ağzına düğüm de atsanız, eskisi gibi olmayacak ve hava alacaktır. Bu durumda poşetin içindeki yiyecek erkenden bozulacak veya poşetin içine toz girecektir.. OYSTER Hot Seal bu tür sorunları ortadan kaldırmak için üretildi. OYSTER Hot Seal, açmış olduğunuz poşetlerin ağzını hiç açılmamışçasına kapatır. Poşetin ağzını eriterek birbirine yapışmasını sağlar. Bu say..

% 0
indirim
47,08TL
Vergiler Hariç: 39,90TL

OYSTER Pratik Bıçak Makas Bileyici OYSTER Knife Sharpener

Bıçak BileyiciSertleştirilmiş ve profesyonel bıçaklar için mükemmel olmasının yanı sıra, tırtıklı köşeleri olan ekmek ve avcı bıçakları için de harikadır. Her türlü bıçağı elmas kesinliğinde bileyecektir. Ev ve bahçe makasınızı dahi vidalarını sökmeden bileyleyebilirsiniz. Yere yapışmasını sağlayan vakum sistemi sayesinde son derece güvenlidir ve ellerinizi bıçak altında tutma riskinden sizi kurtarır. Körelmiş bıçaklarınızı saniyeler içinde yeniden hayata kavuşturulabilir veya sağlam olan bıçakl..

% 0
indirim
35,28TL
Vergiler Hariç: 29,90TL