500₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 500₺ Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Robotea Pro Quartz 4 in 1 Konuşan Çay Makinesi Black Chrome

 • Marka: Karaca
 • Kategori: Çay Makinesi
 • %8indirim
  5.999,00 TL
  5.492,00 TL
 • 457,67 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Karaca ÇayseverRobotea Pro Quartz 4 in 1 Konuşan Otomatik Çay Makinesi Su Isıtıcı ve FiltreKahve Demleme Makinesi 2500W

Çayınızı, lezzet garantili damıtmatekniğini kullanarak 15 dakikada demleyen Çaysever Robotea Pro, çayyapraklarını yakmadan lezzeti tam tadında, çayın demlenmesini sağlar. 90derecede ideal renge ve lezzete kavuşan çayınız 60 dakika boyunca taze kalır.Üstelik çayınızın tazeliğini de tazelik durumunu gösteren ışık göstergesiyletakip edebilirsiniz.

Farklı ısıtma derecelerine sahipolan Çaysever Robotea Pro ile 40 derecede bebeğiniz için ideal mamalarhazırlayabilir, 100 derecede su kaynatarak lezzetli bitki çayları ve sıcakiçecekler yapabilirsiniz. Ayrıca filtre kahve demleyebileceğiniz Çaysever RoboteaPro ile 40 dakika boyunca taze kahvelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm bunların yanında, çayınız veyakahveniz demlenirken tüm süreç boyunca konuşarak bilgilendirir. 0,8 litrekapasiteli cam demliği ve 1,5 litre kapasiteli su haznesi sayesinde aileniz vemisafirlerinizle çayın keyfine varabilirsiniz.

Çay Demleme Fonksiyonu

“OtomatikÇay Demleme” özelliği sayesinde tek tuşla 15 dakikada çayınız hazırlanır ve 60dakika boyunca taptaze kalır. Özel “Damıtma Tekniği” ve 90 derece demleme suyusıcaklığı ile çayı yakmadan ideal lezzette demler.

 

Filtre Kahve Demleme Fonksiyonu

“OtomatikFiltre Kahve Demleme” özelliği sayesinde tek tuşla 2 dakikada filtre kahvenizhazırlanır ve 40 dakika boyunca taptaze kalır. Özel “Damıtma Tekniği” ve 90derece demleme suyu sıcaklığı ile filtre kahvenizi ideal lezzette demler.

 

Mama Suyu Hazırlama Fonksiyonu

Bebeğinizinmamasını hazırlamak için mama suyunuzu “Mama Suyu Fonksiyonu” ile 40 derecedeısıtarak ideal sıcaklıkta mamalar hazırlamanıza yardımcı olur.

 

Su Kaynatma Fonksiyonu

ÇayseverRobotea Pro’yu “Su Kaynatma” özelliği sayesinde farklı çay, kahve ve sıcakiçecek tarifleriniz için de tercih edebilirsiniz.


Tazelik Bildirim Göstergesi

TazelikDurum Göstergesi çayınızın hala aynı tazelikte olup olmadığını takip edebilmenizikolaylaştırır. 60 dakika boyunca çayınız, 40 dakika boyunca da kahveniztazeliğini korur.

 

Konuşarak Bilgilendirme

Tümbunların yanında “Çayı demlemeye başladım” ya da “Çayı demledim, afiyet olsun”gibi konuşma özelliği ile sizi her aşamada bilgilendirir.

Damıtma Tekniği

Özel“Damıtma Tekniği” ve 90 derece demleme suyu sıcaklığı ile çay yapraklarınıyakmadan ideal lezzette çayın demlenmesini sağlar.

Otomatik Çay Demleme

ÇayseverRobotea Pro, “Otomatik Çay Demleme” özelliği sayesinde tek tuşla 15 dakikadaçayınızı kendi kendine demler.

Sıcak Tutma Özelliği

Otomatiksıcak tutma özelliği ile çay ya da kahve keyfiniz boyunca çayınızı, kahvenizive suyunuzu sıcak tutar.

Aile Boyu Kapasite

0,8 litrekapasiteli cam demliği ve 1,5 litre kapasiteli su haznesi sayesinde aileniz vemisafirlerinizle çayın keyfine varabilirsiniz.

Güçlü Rezistanslar

ÇayseverRobotea Pro’nuz 2500 Watt güce sahiptir, bu sayede çayınızı, kahvenizi ya dabitki çayı tarifleriniz için kaynamış suyunuzu hızlı bir şekildehazırlayabilirsiniz.

Otomatik Kapanma

Otomatikkapanma özelliği ile kapatmayı unutsanız bile Çaysever Robotea Pro’nuz otomatikkapanır, bu sayede güvenli bir kullanım sunar.

Susuz Çalışma Emniyeti

Su Isıtıcıhaznesinde ya da demlik su haznesinde su olmadığında veya tükendiğinde ÇayseverRobotea Pro otomatik olarak işlemi durdurarak hatalı kullanımların önüne geçer.

Anti-Drip Çözüm ile Damlamaya Son

Demliğialırken hafifçe yukarı kaldırarak çekin.! Bu, demliğin tabanındaki sudamlacıklarının sıyırma aparatı aracılığıyla toplanarak su ısıtıcısının içinedüşmesini sağlar, böylece damlamaların önüne geçilir.

 

TeknikÖzellikler
 • Ürün Hacmi:
   2,3 Litre
 • Ürün Ölçüsü:
   23 x 28,5 x 40 cm
 • Güç:
   2500 Watt
2 Yıl garantilidir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...